Tanulás a nyáron: felesleges túlteljesítés vagy hasznos időtöltés?
Bizonyára a legtöbben úgy vagyunk vele, hogy mihelyt véget ér a nyári vizsgaidőszak, azzal a lendülettel dobjuk is félre a tanulnivalót és próbáljuk elfelejteni az átélteket a nyári hónapokban. Nem csoda, hiszen az agyunknak is szüksége van kikapcsolódásra, és ki is kell pihenni a megpróbáltatásokat. Ám ha túl hosszú ideig nem nyúlunk a tananyaghoz és