Európa csúcsán a magyar utánpótlás
2023. július 6-án startolt el az U19-es női kézilabda Európa-bajnokság. A magyar különítmény abszolút esélyesként és nagy ambíciókkal utazott ki, mivel az utóbbi két Eb győztese volt. A csapat szövetségi kapitánya az előző években sikereket elért Szilágyi Zoltán, aki a debreceniek edzőjeként a Bajnokok Ligájába bevezette az együttest. A meccseknek Románia adott otthont. A csoportkör